QXL.dkSøg11136 søgeresultater
at rigtig god bog med perfekt postfrisk oestrig 593 (AT) Rigtig god bog med perfekt postfrisk Østrig (593) 23/10/2018 23:02 1
2,- DKK
d rigtig god lagerbog ogsaa meget postfrisk 594 (D) Rigtig god lagerbog - også meget postfrisk (594) 23/10/2018 23:04 1
2,- DKK
fl fin postfrisk lagerbog med liechtenstein 595 (FL) - Fin postfrisk lagerbog med Liechtenstein (595) 23/10/2018 23:05 0
1,- DKK
d fin samling med stemplet berlin 596 (D) Fin samling med stemplet Berlin (596) 23/10/2018 23:08 0
1,- DKK
d rigtig god samling med stemplet tyske rige 597 (D) Rigtig god samling med stemplet Tyske Rige (597) 23/10/2018 23:10 0
1,- DKK
ufoldet juleark fra 1950 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1950 UTAKKET 28/10/2018 17:30 0
ufoldet juleark fra 1953 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1953 UTAKKET 28/10/2018 17:32 0
ufoldet juleark fra 1962 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1962 UTAKKET 28/10/2018 17:36 0
ufoldet juleark fra 1974 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1974 UTAKKET 28/10/2018 17:42 0
ufoldet juleark fra 1992 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1992 UTAKKET 28/10/2018 17:52 0
nytryk skalatryk fra 1905 NYTRYK SKALATRYK FRA 1905 28/10/2018 20:26 0
nytryk skalatryk fra 1914 NYTRYK SKALATRYK FRA 1914 28/10/2018 20:28 0
100 krone 1936 heegaard flot seddel 100 krone-1936-Heegaard-FLOT SEDDEL- 28/10/2018 20:39 0
2100,- DKK
3 ufoldet juleark 1969 68 og 1967 3 UFOLDET JULEARK 1969-68 OG 1967 28/10/2018 21:04 0
8 juleark fra danmark 1970 73 foldet 1977 79 ufoldet 8 JULEARK FRA DANMARK 1970-73 FOLDET 1977-79 UFOLDET 28/10/2018 21:04 0
groenland afa 1 7 paa flot reg fdc 2 Grønland afa 1-7 på flot Reg. FDC (2) Stp. 29.11.38 Egedesminde 29/10/2018 21:27 0
950,- DKK
engelsk koloni indien god samling klassisk foto af alt 40 Engelsk koloni Indien. God samling klassisk. Foto af alt.(40 29/10/2018 21:32 0
1100,- DKK
helark fra sydslesvigske amt by landskabsvaaben HELARK FRA SYDSLESVIGSKE AMT BY & LANDSKABSVÅBEN 30/10/2018 10:18 0
juleark fra odder 1950 JULEARK FRA ODDER 1950 30/10/2018 11:06 0
juleark fra holstebro 1989 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 1989 UFOLDET 30/10/2018 11:22 0
juleark fra aabenraa 1977 ufoldet JULEARK FRA AABENRAA 1977 UFOLDET 30/10/2018 11:38 0
juleark fra aabenraa 1978 ufoldet JULEARK FRA AABENRAA 1978 UFOLDET 30/10/2018 11:40 0
juleark fra aabenraa 1979 ufoldet JULEARK FRA AABENRAA 1979 UFOLDET 30/10/2018 11:40 0
juleark fra strib 1978 ufoldet JULEARK FRA STRIB 1978 UFOLDET 30/10/2018 11:42 0
juleark fra holstebro 2002 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 2002 UFOLDET 30/10/2018 11:50 0
juleark fra sydslesvig 1962 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1962 30/10/2018 11:50 0
juleark fra sydslesvig 1969 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1969 30/10/2018 11:52 0
selvklepne helark graenseforeningen 2011 SELVKLEPNE HELARK GRÆNSEFORENINGEN 2011 30/10/2018 12:20 0
selvklepne helark graenseforeningen 2013 ufoldet SELVKLEPNE HELARK GRÆNSEFORENINGEN 2013 UFOLDET 30/10/2018 12:20 0
juleark fra hjerteforeningen 1999 ufoldet JULEARK FRA HJERTEFORENINGEN 1999 UFOLDET 30/10/2018 14:46 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 21/10/2018 01:08.