QXL.dkSøg11358 søgeresultater
spaendende samling med stemplet usa 910 Spændende samling med stemplet USA (910) 22/7/2018 22:06 7
26,- DKK
saerdeles god samling med tyske stater se tekst 913 Særdeles god samling med Tyske Stater - se tekst (913) 22/7/2018 22:10 10
270,- DKK
saerdeles god samling med schweiz se tekst 914 Særdeles god samling med Schweiz! - se tekst (914) 22/7/2018 22:13 11
270,- DKK
flot og perfekt postfrisk miniblok afa 5500 proevet Flot og perfekt postfrisk miniblok - AFA 5500 - prøvet 22/7/2018 22:36 10
290,- DKK
flot og perfekt postfrisk miniblok afa 5000 proevet Flot og perfekt postfrisk miniblok - AFA 5000 - prøvet 22/7/2018 22:37 16
270,- DKK
nr 5 17 i flot kvalitet afa 11 160 Nr 5-17 i flot kvalitet - AFA 11.160 22/7/2018 22:43 14
290,- DKK
nr 18 27 i flot kvalitet se tekst afa 52 180 Nr 18-27 i flot kvalitet - se tekst - AFA 52.180 22/7/2018 22:45 16
540,- DKK
nr 28 37 i paen kvalitet afa 8660 Nr 28-37 i pæn kvalitet - AFA 8660 22/7/2018 22:46 20
420,- DKK
saerdelse godt og sjaeldent saet cis maerker afa 21 000 Særdelse godt og sjældent sæt CIS-mærker - AFA 21.000 22/7/2018 22:49 26
2080,- DKK
rigtig god tyske rige samling se tekst 902 Rigtig god Tyske Rige-samling - se tekst (902) 22/7/2018 22:54 19
130,- DKK
saerdeles god bog med danzig se tekst 903 Særdeles god bog med Danzig - se tekst (903) 22/7/2018 22:56 15
290,- DKK
spaendende samling med stemplet asien 907 Spændende samling med stemplet Asien (907) 22/7/2018 23:04 7
7,- DKK
spaendende samling med stemplet sydamerika 908 Spændende samling med stemplet Sydamerika (908) 22/7/2018 23:05 3
4,- DKK
vesterbro apotek med bs fra materialkammeret Vesterbro Apotek med bs fra materialkammeret 23/7/2018 15:30 0
2 juleark fra 1952 2 JULEARK FRA 1952 25/7/2018 18:48 0
juleark fra sverige 1993 84 ufoldet salgs skelt JULEARK FRA SVERIGE 1993/84 UFOLDET + SALGS SKELT 25/7/2018 22:06 0
vm 2018 kort nr 30 danmark VM 2018 KORT NR. 30 DANMARK 26/7/2018 21:47 0
16,- DKK
naesten som ny batavus genova e go saelges Næsten som ny Batavus Genova E-go sælges 27/7/2018 07:29 0
5000,- DKK
julemaerkepin 2004 JULEMÆRKEPIN 2004 27/7/2018 19:54 0
julemaerkepin 2003 JULEMÆRKEPIN 2003 27/7/2018 19:54 0
lille samling julehaefter fra danmark LILLE SAMLING JULEHÆFTER FRA DANMARK 27/7/2018 21:30 0
nytyk julekort 1905 med stemplet tog hafnia 87 16 25 okt NYTYK JULEKORT 1905 MED STEMPLET TOG HAFNIA 87 -16-25 OKT. 27/7/2018 21:32 0
thule samling nytyk 1 8 komplet THULE SAMLING NYTYK 1-8 KOMPLET 27/7/2018 21:34 0
2 juleark fra 1953 2 JULEARK FRA 1953 29/7/2018 13:50 0
bornholmsk jul 1975 ufoldet BORNHOLMSK JUL 1975 UFOLDET 29/7/2018 15:15 0
bornholmsk jul 1976 ufoldet BORNHOLMSK JUL 1976 UFOLDET 29/7/2018 15:19 0
dansk skaansk jul 1973 med over tryk 1975 ufoldet DANSK SKAANSK JUL 1973 MED OVER TRYK 1975 UFOLDET 29/7/2018 15:29 0
juleark fra herlev 1992 ufoldet JULEARK FRA HERLEV 1992 UFOLDET 29/7/2018 16:54 0
boernehjaelpsfonden helark 1972 BØRNEHJÆLPSFONDEN HELARK 1972 29/7/2018 18:07 0
julehilsen fra dyrehaven med overtrykt 1984 86 ufoldet JULEHILSEN FRA DYREHAVEN MED OVERTRYKT 1984/86 UFOLDET 29/7/2018 20:14 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 20/7/2018 10:33.