QXL.dkSøg10254 søgeresultater
d flot nr 30 afa 8500 (D) Flot nr 30 AFA 8500 25/6/2021 21:56 3
4,- DKK
d perfekt postfrisk kvalitet michel 1110 euro (D) Perfekt postfrisk kvalitet michel 1110 euro 25/6/2021 22:15 6
5,- DKK
d flot blok i perfekt postfrisk kvalitet afa 9000 proevet (D) Flot blok i perfekt postfrisk kvalitet AFA 9000-prøvet 25/6/2021 22:18 5
230,- DKK
d meget flot blok 1 afa 24 000 (D) Meget flot blok 1 AFA 24.000 26/6/2021 21:47 7
540,- DKK
d godt saet i god kvalitet afa 8200 alle proevet (D) Godt sæt i god kvalitet AFA 8200 - alle prøvet 26/6/2021 21:47 3
3,- DKK
d flot blok i god kvalitet afa 26 000 (D) Flot blok i god kvalitet AFA 26.000 26/6/2021 22:04 5
6,- DKK
d godt lot i god kvalitet afa 6500 (D) Godt lot i god kvalitet AFA 6500 26/6/2021 22:08 3
4,- DKK
d godt lot i god kvalitet afa 6100 (D) Godt lot i god kvalitet AFA 6100 26/6/2021 22:09 2
3,- DKK
d god fejlfri blok proevet af schegel afa 24 000 (D) God, fejlfri blok-prøvet af Schegel AFA 24.000 27/6/2021 21:53 6
410,- DKK
d nr 30 afa 8500 (D) Nr 30 AFA 8500 27/6/2021 21:55 2
3,- DKK
her er der en samling lokale julemaerker i fin mappe HER ER DER EN SAMLING LOKALE JULEMÆRKER I FIN MAPPE 29/6/2021 18:38 0
samling postfrisk oestrig fra afa nr 1017 1373 SAMLING POSTFRISK ØSTRIG FRA AFA NR. 1017-1373 29/6/2021 18:40 0
175,- DKK
ufoldet juleark fra 1953 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1953 UTAKKET 30/6/2021 16:36
ufoldet juleark fra 1964 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1964 UTAKKET 30/6/2021 16:36
japan helark setmplet med sport JAPAN HELARK SETMPLET MED SPORT 30/6/2021 17:38 0
japan helark setmplet JAPAN HELARK SETMPLET 30/6/2021 17:40 0
ungarn 1991 stemplet UNGARN 1991 STEMPLET 30/6/2021 17:48 0
juleark fra 1938 JULEARK FRA 1938 30/6/2021 20:47 0
juleark fra 1943 sam tryk med 25 maerker JULEARK FRA 1943 SAM TRYK MED 25 MÆRKER 30/6/2021 20:49 0
juleark fra 1940 JULEARK FRA 1940 30/6/2021 20:51 0
bypost maerker ubrugte og stemplet BYPOST MÆRKER UBRUGTE OG STEMPLET 30/6/2021 20:54 0
lille partig fra labuan stemplet og postfrisk LILLE PARTIG FRA LABUAN STEMPLET OG POSTFRISK 30/6/2021 21:01 0
u s a nogen af de foerste utakket U.S.A NOGEN AF DE FØRSTE UTAKKET 30/6/2021 21:08 0
danmark saet helark 4 stk afa nr 809 812 postfrisk DANMARK SÆT HELARK 4 STK AFA NR. 809-812 POSTFRISK 30/6/2021 21:10 0
cd med kim larsen absolute music 14 CD MED KIM LARSEN ABSOLUTE MUSIC 14 30/6/2021 21:16 0
mig og mama mia musik af kim larsen dvd MIG OG MAMA MIA MUSIK AF KIM LARSEN DVD 30/6/2021 21:17 0
sorte kugler med musik af kim larsen dvd SORTE KUGLER MED MUSIK AF KIM LARSEN DVD 30/6/2021 21:17 0
lp kim larsen 451023 0637 med omvaent paa lp LP. KIM LARSEN 451023-0637 MED OMVÆNT PÅ LP 30/6/2021 21:18 0
20 postkort tegnet af richard moeller ubrugte 20 POSTKORT TEGNET AF RICHARD MØLLER UBRUGTE 30/6/2021 21:23 0
175,- DKK
hafnia 1976 med miniark HAFNIA 1976 MED MINIARK 30/6/2021 21:27 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 23/6/2021 04:10.