QXL.dkSøg
Varer til salg af Henning09 (356)

Vi gennemgår altid alle vores auktioner, og alle Belville numre er bygget og kontrolleret for fejl og mangler mv. Hvis vi finder en fejl eller mangel, som vi ikke umiddelbart kan genskabe vil det altid fremgå af varebeskrivelsen. Naturligvis kan vi også fejle. Skulle du modtage en vunden auktion, der ikke svarer til beskrivelsen og foto, vil jeg gerne du kontakter mig, og vi finder sammen en løsning. Hvis du vinder flere af mine auktioner samme dag, bliver de naturligvis samsendt. Hvis du byder på flere af mine auktioner, som har et senere/ forskellige udløb, må du selv kontakte mig, hvis du ønsker jeg skal vente med at sende, således de vundne numre kan samsendes. Dog må jeg bede om indbetaling jf. betalingsbetingelserne af det/ de auktions bud, på den/de allerede vundne auktioner. Tak fordi du byder på mine auktioner. Venlig hilsen Henning09

Opdateret: 23/10/2018 06:11.