QXL.dkSøgmere end 1000 søgeresultater
danmark variant afa nr 1649x postfrisk 3616 Danmark Variant Afa nr. 1649x, postfrisk (3616) 1/11/2021 19:16 0
danmark 2 stk lokal julemaerker i 4 blok middelfart 1564 Danmark 2 stk. lokal julemærker i 4 blok Middelfart. (1564) 20/10/2021 21:37 0
danmark julemaerkehaefte fra 2002 2706 b Danmark julemærkehæfte fra 2002 (2706 B) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2010 2906 3 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2010 (2906-3) 20/10/2021 21:37 0
faeroererne postfrisk miniark fra 2001 3120 2 Færørerne postfrisk miniark fra 2001 (3120-2) 20/10/2021 21:37 0
faeroeerne postfrisk miniark fra 1996 1997 2004 3154 3 Færøerne postfrisk miniark fra 1996/1997/2004 (3154-3) 20/10/2021 21:37 0
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2001 2940 5 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2001 (2940-5) 20/10/2021 21:37 0
danmark afa nr 142 143 par stk 1166 97 Danmark AFA nr.142-143 par stk. (1166-97) 20/10/2021 21:37 0
danmark parstyk stemplet eistrup 2507 c Danmark parstyk stemplet Eistrup. (2507 C) 20/10/2021 21:37 0
danmark 4 rbs stemplede maerker 1729 b Danmark 4 RBS stemplede mærker . (1729 B) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark diverse stemplede maerker fra 2002 2004 1731 Danmark diverse stemplede mærker fra 2002-2004. (1731) 20/10/2021 21:37 0
danmark planche med mange flotte stempler 1837 Danmark planche med mange flotte stempler. (1837) 20/10/2021 21:37 0
danmark planche med div lux og pragt stemplet maerker 1839 Danmark planche med div lux og pragt stemplet mærker. (1839) 20/10/2021 21:37 0
diverse danmark med mange flotte stempler 1844 Diverse Danmark med mange flotte stempler. (1844) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
diverse danmark med mange flotte stempler 1850 Diverse Danmark med mange flotte stempler. (1850) 20/10/2021 21:37 0
18,- DKK
danmark diverse stemplet maerker fra 1999 2054 b Danmark diverse stemplet mærker fra 1999 (2054 B) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark diverse stemplet maerker fra 1994 2059 c Danmark diverse stemplet mærker fra 1994 (2059 C) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark diverse stemplet maerker fra 2003 2005 2148 b Danmark diverse stemplet mærker fra 2003-2005 (2148 B) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark hs 9 stemplet 2336 a Danmark HS 9 stemplet (2336 A) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark diverse stemplet maerker 2011 2012 2716 c Danmark diverse stemplet mærker 2011/2012 (2716 C) 20/10/2021 21:37 0
24,- DKK
danmark diverse maerker mange flotte stempler 2722 a Danmark diverse mærker mange flotte stempler (2722 A) 20/10/2021 21:37 0
danmark diverse maerker mange flotte stempler 2722 c Danmark diverse mærker mange flotte stempler (2722 C) 20/10/2021 21:37 0
stemplet frimaerkehaefte fra 1988 med signatur 2449 a Stemplet Frimærkehæfte fra 1988 med SIGNATUR. (2449 A) 20/10/2021 21:37 0
stemplet frimaerkehaefte fra 1988 med signatur 2449 b Stemplet Frimærkehæfte fra 1988 med SIGNATUR. (2449 B) 20/10/2021 21:37 0
danmark diverse stemplet maerker malerier 2905 4 Danmark diverse stemplet mærker Malerier. (2905-4) 20/10/2021 21:37 0
danmark julekort 928 b Danmark julekort (928 B) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark julekort med vintermotiv 1415 a Danmark julekort med vintermotiv. (1415 A) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
danmark julekort sendt julen 1951 1947 a Danmark julekort sendt julen 1951 (1947 A) 20/10/2021 21:37 0
18,- DKK
dansk julekort med julevaers 2662 a Dansk julekort med juleværs (2662 A) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK
dansk julekort sendt julen 1952 2663 a Dansk julekort sendt julen 1952 (2663 A) 20/10/2021 21:37 0
12,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 20/10/2021 19:28.