QXL.dkSøgmere end 1000 søgeresultater
island brev sendt til danmark 17 10 1955 3269 1 Island brev sendt til Danmark 17.10.1955 (3269-1) 26/11/2020 12:04 0
sverige frimaerkehaefte postfrisk miniark 1993 3479 Sverige frimærkehæfte postfrisk miniark 1993 ( 3479) 26/11/2020 20:15 0
groenland postfrisk julemaerker fra haefte nr 2 3485 2 Grønland postfrisk julemærker fra hæfte nr. 2 (3485-2) 26/11/2020 20:15 0
groenland postfrisk julemaerker fra haefte nr 1 3485 3 Grønland postfrisk julemærker fra hæfte nr. 1 (3485-3) 26/11/2020 20:15 0
groenland postfriske maerker fra haefte nr 8 3481 1 Grønland postfriske mærker fra hæfte nr. 8 (3481-1) 26/11/2020 20:15 0
groenland postfrisk maerker fra haefte nr 12 3481 3 Grønland postfrisk mærker fra hæfte nr. 12 (3481-3) 26/11/2020 20:15 0
groenland postfrisk maerker fra haefte nr 4 3484 3 Grønland postfrisk mærker fra hæfte nr. 4 (3484-3) 26/11/2020 20:15 0
groenland 3 diverse postfrisk stp miniark 3486 Grønland 3 diverse postfrisk/stp. miniark (3486) 26/11/2020 20:15 0
groenland stemplet maerker fra haefte nr 7 3481 2 Grønland stemplet mærker fra hæfte nr. 7 (3481-2) 26/11/2020 20:15 0
groenland stp maerker fra haefte nr 13 selvklaeben 3482 1 Grønland stp. mærker fra hæfte nr. 13 selvklæben(3482-1) 26/11/2020 20:15 0
groenland stemplet maerker fra haefte nr 11 3482 2 Grønland stemplet mærker fra hæfte nr. 11 (3482-2) 26/11/2020 20:15 0
groenland stemplet maerker fra haefte nr 8 3483 1 Grønland stemplet mærker fra hæfte nr. 8 (3483-1) 26/11/2020 20:15 0
groenland stemplet maerker fra haefte nr 9 3483 2 Grønland stemplet mærker fra hæfte nr. 9 (3483-2) 26/11/2020 20:15 0
groenland stemplet maerker fra haefte nr 10 3483 3 Grønland stemplet mærker fra hæfte nr. 10 (3483-3) 26/11/2020 20:15 0
groenland stemplet maerker fra haefte nr 5 3484 1 Grønland stemplet mærker fra hæfte nr. 5 (3484-1) 26/11/2020 20:15 0
groenland stp julemaerker fra haefte nr 11 selvklaeb 3485 4 Grønland stp. julemærker fra hæfte nr.11, selvklæb (3485-4) 26/11/2020 20:15 0
danmark fdc fra 2015 og 2012 3473 Danmark FDC fra 2015 og 2012 (3473) 26/11/2020 20:15 0
danmark 2 fdc fra 2012 3474 Danmark 2 FDC fra 2012 (3474) 26/11/2020 20:15 0
groenland fdc fra 2015 2012 og 2006 3475 Grønland FDC fra 2015, 2012 og 2006 (3475) 26/11/2020 20:15 0
groenland fdc fra 2018 2004 2000 3476 Grønland FDC fra 2018, 2004, 2000 (3476) 26/11/2020 20:15 0
groenland fdc fra 2010 3471 1 Grønland FDC fra 2010 (3471-1) 27/11/2020 01:15 0
groenland fdc fra 2006 3471 2 Grønland FDC fra 2006 (3471-2) 27/11/2020 01:15 0
groenland fdc fra 2004 3471 3 Grønland FDC fra 2004 (3471-3) 27/11/2020 01:15 0
groenland fdc fra 2004 3471 4 Grønland FDC fra 2004 (3471-4) 27/11/2020 01:15 0
faeroeerne 4 fdc fra 2004 12 12 14 3471 Færøerne 4 FDC fra 2004/12/12/14 (3471) 27/11/2020 01:15 0
avisporto afa nr 2 5 ustemplet 3496 Avisporto Afa nr. 2+5 ustemplet (3496) 27/11/2020 01:15 0
danmark postaerge afa nr 12 stemplet 3493 1 Danmark Postærge Afa nr. 12 stemplet (3493-1) 27/11/2020 01:15 0
danmark postaerge afa nr 11 stemplet 3493 2 Danmark Postærge Afa nr. 11 stemplet (3493-2) 27/11/2020 01:15 0
danmark diverse bogtrykte maerker 3497 2 Danmark diverse bogtrykte mærker (3497-2) 27/11/2020 01:15 0
dansk julekort skrevet julen 1955 tegnet af hcp 3492 3 Dansk julekort skrevet julen 1955 tegnet af HCP (3492-3) 27/11/2020 01:15 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 25/11/2020 18:46.