QXL.dkSøgmere end 1000 søgeresultater
cykelloeb postfrisk selvklaebende smaa ark 2010 2804 7 Cykelløb postfrisk selvklæbende små ark 2010 .(2804-7) 29/10/2019 08:41 1
260,- DKK
danmark afa nr 15 a 16 skilling olive stp med attest 2039 Danmark AFA nr. 15 A 16 skilling olive stp.med attest (2039) 23/10/2019 08:36 0
2200,- DKK
postkort fra oerbaeklunde fyens 3249 1 Postkort fra Ørbæklunde (Fyens) (3249-1) 23/10/2019 10:48 0
dansk julekort fra 1925 3249 2 Dansk Julekort fra 1925 (3249-2) 23/10/2019 10:52 0
luftpost gaza sendt 1962 til danmark 3249 3 Luftpost Gaza sendt 1962 til Danmark (3249-3) 23/10/2019 11:12 0
danmark hs 6 stemplet 3150 6 Danmark HS 6 stemplet (3150-6) 23/10/2019 13:09 0
danmark hs 6 stemplet 3150 7 Danmark HS 6 stemplet (3150-7) 23/10/2019 13:09 0
danmark hs 6 stemplet 3150 8 Danmark HS 6 stemplet (3150-8) 23/10/2019 13:09 0
postkort fra oedemarkgaard sjaelland 1040 c Postkort fra Ødemarkgaard Sjælland. (1040 C) 23/10/2019 13:09 0
12,- DKK
danmark porto til frankering paalydende 1000 kr DANMARK PORTO TIL FRANKERING PÅLYDENDE 1000 KR 23/10/2019 13:09 0
500,- DKK
danmark luftpostmaerker afa nr 216 218 ustemplet 3208 1 Danmark Luftpostmærker Afa nr. 216-218 ustemplet (3208-1) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 3223 1 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009 (3223-1) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 3223 2 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009 (3223-2) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 3223 3 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009 (3223-3) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 3223 4 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009 (3223-4) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 3223 5 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009 (3223-5) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 3223 6 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009 (3223-6) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2008 3224 1 Danmark diverse postfriske mærker fra 2008 (3224-1) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2008 3224 2 Danmark diverse postfriske mærker fra 2008 (3224-2) 23/10/2019 13:09 0
48,- DKK
danmark diverse postfriske maerker fra 2008 3224 3 Danmark diverse postfriske mærker fra 2008 (3224-3) 23/10/2019 13:09 0
48,- DKK
danmark diverse postfriske maerker fra 2007 3225 1 Danmark diverse postfriske mærker fra 2007 (3225-1) 23/10/2019 13:09 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2007 3225 2 Danmark diverse postfriske mærker fra 2007 (3225-2) 23/10/2019 13:09 0
38,- DKK
danmark diverse postfriske maerker fra 2007 3225 4 Danmark diverse postfriske mærker fra 2007 (3225-4) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 2 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-2) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 3 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-3) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 5 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-5) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 6 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-6) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 7 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-7) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 8 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-8) 23/10/2019 13:09 0
danmark 10 oeres groen parstyk stemplet 3207 9 Danmark 10 øres grøn parstyk stemplet. (3207-9) 23/10/2019 13:09 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 23/10/2019 02:39.