QXL.dkSøgmere end 1000 søgeresultater
danmark 16 skill stemplet afa nr 10 med attest f 917607 Danmark 16 skill.stemplet Afa nr. 10, med attest (F-917607) 10/3/2021 20:18 0
1275,- DKK
danmark automatmaerke afa nr 17 ustemplet 3541 4 Danmark Automatmærke, Afa nr. 17, ustemplet (3541-4) < 2 min. 0
danmark automatmaerke afa nr 18 ustemplet 3541 5 Danmark Automatmærke, Afa nr. 18, ustemplet (3541-5) < 4 min. 0
danmark automatmaerke afa nr 18 stemplet 3541 6 Danmark Automatmærke, Afa nr. 18, stemplet (3541-6) < 4 min. 0
d v i po 5 stemplet 3543 2 D.V.I Po 5, stemplet (3543-2) < 40 min. 0
d v i po 6 stemplet 3543 3 D.V.I Po 6, stemplet (3543-3) < 42 min. 0
dansk vestindien 5y om vm ustemplet 3542 1 Dansk Vestindien 5y om/vm, ustemplet (3542-1) < 46 min. 0
dansk vestindien 5b tryk3 ustemplet 3542 2 Dansk Vestindien 5b tryk3, ustemplet (3542-2) < 48 min. 0
groenland 6 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3308 Grønland 6 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3308) < 50 min. 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3309 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3309) < 50 min. 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3310 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3310) < 50 min. 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3311 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3311) < 50 min. 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3312 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3312) < 50 min. 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3313 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3313) < 50 min. 0
groenland 6 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3315 Grønland 6 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3315) < 50 min. 0
groenland 8 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3316 Grønland 8 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3316) < 50 min. 0
norge bypost diverse maerker 3180 2 Norge Bypost diverse mærker (3180-2) < 50 min. 0
luftpost gaza sendt 1962 til danmark 3249 3 Luftpost Gaza sendt 1962 til Danmark (3249-3) < 50 min. 0
danmark pf nr 8 ustemplet 3180 1 Danmark Pf nr. 8 ustemplet (3180-1) < 50 min. 0
danmark pf 5 stemplet 3294 Danmark Pf 5 stemplet (3294) < 50 min. 0
danmark frimaerkehaefte s37 3179 1 Danmark frimærkehæfte S37 (3179-1) < 50 min. 0
danmark frimaerkehaefte s37 3179 2 Danmark frimærkehæfte S37 (3179-2) < 50 min. 0
danmark frimaerkehaefte s37 3179 3 Danmark frimærkehæfte S37 (3179-3) < 50 min. 0
danmark frimaerkehaefte s37 3179 4 Danmark frimærkehæfte S37 (3179-4) < 50 min. 0
danmark afa nr 205 stemplet 3294 Danmark Afa nr. 205 stemplet (3294) < 50 min. 0
danmark tofarvede afa nr 28 stemplet 20 oere 3295 Danmark tofarvede Afa nr 28 stemplet 20 øre (3295) < 50 min. 0
danmark tofarvede afa nr 31 stemplet 100 oere 3295 Danmark tofarvede Afa nr 31 stemplet 100 øre (3295) < 50 min. 0
130,- DKK
danmark po 7 stemplet 3294 Danmark Po 7 stemplet (3294) < 50 min. 0
postkort fra oerbaeklunde fyens 3249 1 Postkort fra Ørbæklunde (Fyens) (3249-1) < 50 min. 0
danmark afa nr 59 stemplet 3294 Danmark Afa nr. 59 stemplet (3294) < 50 min. 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 25/2/2021 12:18.