QXL.dkSøgmere end 1000 søgeresultater
danmark fdc fra 2017 3394 Danmark FDC fra 2017 ( 3394) 25/5/2020 11:34 0
danmark fdc fra 2017 3395 Danmark FDC fra 2017 ( 3395) 25/5/2020 11:36 0
groenland fdc fra 2017 3396 Grønland FDC fra 2017 (3396) 25/5/2020 11:44 0
groenland afa nr 755 fra 2017 postfrisk 3388 Grønland Afa nr. 755 fra 2017 postfrisk (3388) 25/5/2020 12:24 0
faeroeerne postfrisk afa nr 884 fra 2017 3398 Færøerne postfrisk Afa nr.884 fra 2017 ( 3398 ) 25/5/2020 12:38 0
faeroeerne fdc fra 2017 3397 Færøerne FDC fra 2017 ( 3397 ) 25/5/2020 12:40 0
groenland fdc fra 2017 3397 Grønland FDC fra 2017 (3397) 25/5/2020 12:42 0
dansk julekort sendt julen 1926 3306 Dansk julekort sendt julen 1926 (3306) 25/5/2020 13:20 0
dansk julekort 3306 Dansk julekort (3306) 25/5/2020 13:20 0
dansk julekort sendt julen 1930 3306 Dansk julekort sendt julen 1930 (3306) 25/5/2020 13:20 0
dansk postkort fra odense jernbanegade 3307 Dansk postkort fra Odense Jernbanegade (3307) 25/5/2020 13:20 0
norge brev fra 1895 sendt til usa 3190 Norge brev fra 1895 sendt til USA (3190) 25/5/2020 13:20 0
norge postkort fra nordkapp sendt til dk 1956 3191 Norge postkort fra Nordkapp sendt til DK 1956 (3191) 25/5/2020 13:20 0
norge postkort sendt til london 1903 3192 Norge postkort sendt til London 1903 (3192) 25/5/2020 13:20 0
groenland afa nr 743 og 744 postfrisk fra 2016 3399 Grønland Afa nr. 743 og 744 postfrisk fra 2016 (3399) 25/5/2020 17:30 0
groenland 2 fdc fra 2016 3400 Grønland 2 FDC fra 2016 (3400) 25/5/2020 17:32 0
danmark postfrisk miniark fra 2018 3411 1 Danmark postfrisk miniark fra 2018 (3411-1) 25/5/2020 18:02 0
danmark stemplet miniark fra 2018 3411 2 Danmark stemplet miniark fra 2018 (3411-2) 25/5/2020 18:04 0
48,- DKK
danmark stemplet miniark fra 2017 3411 3 Danmark stemplet miniark fra 2017 (3411-3) 25/5/2020 18:14 0
danmark postfrisk miniark fra 2017 3411 4 Danmark postfrisk miniark fra 2017 (3411-4) 25/5/2020 18:16 0
danmark postfrisk miniark fra 2016 3412 1 Danmark postfrisk miniark fra 2016 (3412-1) 25/5/2020 18:32 0
danmark postfrisk miniark fra 2016 3412 2 Danmark postfrisk miniark fra 2016 (3412-2) 25/5/2020 18:34 0
danmark stemplet afa nr 1922 26 fra 2018 3413 1 Danmark stemplet Afa nr. 1922-26 fra 2018 (3413-1) 25/5/2020 18:44 0
38,- DKK
danmark stemplet afa nr 1927 31 fra 2018 3413 2 Danmark stemplet Afa nr. 1927-31 fra 2018 (3413-2) 25/5/2020 18:48 0
105,- DKK
danmark stemplet afa nr 1916 20 fra 2017 3413 3 Danmark stemplet Afa nr. 1916-20 fra 2017 (3413-3) 25/5/2020 18:50 0
32,- DKK
danmark stemplet afa nr 1911 15 fra 2017 3413 4 Danmark stemplet Afa nr. 1911-15 fra 2017 (3413-4) 25/5/2020 18:54 0
32,- DKK
danmark diverse stemplede maerker fra 1978 834 Danmark diverse stemplede mærker fra 1978. (834) 26/5/2020 09:27 0
danmark diverse stemplede maerker fra 1977 835 Danmark diverse stemplede mærker fra 1977. (835) 26/5/2020 09:27 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 25/5/2020 08:12.