Udvid din søgning

QXL.dkKategorierMobil, Tele & FaxMobiltilbehør HTC Varenummer  612057810
Den nedenstående auktion er afsluttet.

Auktionen HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT er slut, men du kan finde andre auktioner fra samme kategori herunder,
eller lave en søgning på varer som svarer til HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT.
QXL har mange nye spændende varer i kategorien HTC.


HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT

Sælgerinformation
HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT
Se større billede

Billede 1
Billede 2

Antal besøg: 53
Varenummer 612057810
Start 26/7/2010 22:32
Slut 29/7/2010 22:32
Antal 1
Varens stand Ny og ubrudt emballage
Antal bud 1
Højestbydende
Varighed    Auktionen er lukket

Startpris 59,- DKK
Budforøgelse 5,- DKK  
Lagerstatus På lager nu
Forsendelse 10,- DKK
Køber betaler for fragt
Næste bud 60,- DKK  
Sælger: Snkr-Frkr Supersælger Smaragd
Registreret som: Privatperson
Karakterbog: (65)
Positiv: 100%
Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer. 
Postnummer og by :
5000 Odense C
Område/Land:
Danmark
Medlem siden:
5/5/2010


Rapporter denne auktion til QXL
Varenummer 612057810
Auktions overskrift HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT
Årsag:  Mistænkelig vare
 Mistænkelig beskrivelse
   
Mistænkelig auktion?

Hvis denne vare ikke overholder QXL's vilkår og betingelser, meld da denne til os

QXL kundeservice vil kigge nærmere på denne auktion. Tak for hjælpen!


 
Betalings info Forsendelse Garanti Fortrydelsesret Spørgsmål Bud  
Beskrivelse af varen - Dette er sælgers beskrivelse, klik her for at læse om sælger her

HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT

Lækkert læderetui til HTC Desire eller Nexus One.

Porto 10 kroner.
Klik her for at se andre varer fra denne sælger
Betalings info (klar til at byde)
Betalingsbetingelser: Inden 3 dage efter slut Betalingsmetoder
  • Overførsel til bankkonto
  • Kontant ved afhentning
Forsendelse (klar til at byde)
Forsendelsesbetingelser Køber betaler for fragt Leveringsomkostninger: 10,- DKK
Garanti (klar til at byde)
Garantibetingelser: Ingen
Fortrydelsesret (klar til at byde)

Når du køber af en privat sælger
Når du køber en vare af en privat sælger på QXL, har du som køber mulighed for at fortryde dit køb i op til 14 dage efter at du har modtaget varen.
Hvis du ønsker at gøre brug af din fortrydelsesret over for en privat sælger på QXL, kan du tage direkte kontakt til sælger – det vil tit være det hurtigste. Ellers kan du kontakte QXL’s kundeservice, så videregiver vi informationen til sælger på dine vegne.

Vær opmærksom på, at du selv skal arrangere tilbagebetaling for varen med sælger. Du kan IKKE få tilbagebetalt købesummen af QXL. Vær opmærksom på at portoudgifter til at sende den modtagen vare retur til sælger, betales af køber.

Når du køber af en erhvervsdrivende sælger
Når du køber en vare eller tjeneste, hvor sælger er erhvervsdrivende, har du som køber i de fleste tilfælde ret til at fortryde dit køb inden for 14 dage. Der er dog nogle varegrupper, der er uden for fortrydelsesretten Det gælder aftaler om fx transport, herunder flyttetransport og rejser med fly, bus, tog, taxi mv., indkvartering, fx ophold på hotel, vandrehjem eller campingplads og leje af sommerhus, forplejning, fx restaurantbesøg og levering af mad (catering) og servering, rekreative fritidsaktiviteter, herunder biografbesøg, teaterforestillinger, koncerter, sportsstævner og lignende underholdnings-, idræts- og kulturbegivenheder mv., hvis det fremgår af aftalen, hvornår (hvilken dag eller bestemt periode) den aftalte begivenhed skal finde sted.
Du har heller ikke fortrydelsesret i forbindelse med aftaler om levnedsmidler og andre varer til husholdningens løbende forbrug, som skal leveres til dig på din bopæl eller arbejdsplads som led i organiseret og regelmæssig vareudbringning samt ved spil og lotteri.

Du skal være opmærksom på, at sælger i visse tilfælde kan begrænse din fortrydelsesret. Det gælder for tjenesteydelser og varer, der fremstilles og tilpasses specielt til dig. Derudover kan sælger bestemme, at du ikke kan fortryde aftalen, hvis du bryder forseglingen på cd'er, dvd'er og EDB-programmer.

Du kan læse mere om fortrydelsesretten og undtagelser hertil på Forbrugerombudsmandens hjemmeside om e-handel: www.net-tjek.dk

Spørgsmål (klar til at byde)
29/6/2010 20:48Spørgsmål fra Bja2 (2) Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.  CPR
Kan den anvendes til Vivaz?
29/6/2010 21:05Svar fra Snkr-Frkr (65) Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.  Supersælger Smaragd  
En Vivaz er 8mm smallere og 12mm kortere end den Desire du ser på billedet. Så måske er etuiet lidt for stort.
Bud (klar til at byde)
  Brugernavn Pris Bud Postnummer og by Tid & Dato for bud
Køberen er ved at vinde eller har vundet auktionen. varmlose (75) Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.Antallet af stjerner er opdelt efter % af positive karakterer.  59,- DKK 1 5330 Munkebo 29/7/2010 19:54
HTC Desire Etui i læder! Nexus One! NYT. Find de laveste priser på Mobiltilbehør. Køb nyt og brugt i iphone, nokia, htc og samsung på QXL Auktioner.


QXL Ricardo Danmark A/S - Lindgreens Allé 12 - 2300 København S - CVR-NR.: 24983579
© 1997-2010 QXL ricardo Plc. All rights reserved.

Internationalt: Ricardo Grækenland | QXL Norge | Ricardo Schweiz | Ricardo Østrig | Kategorioversigt