QXL.dkSøg7749 søgeresultater
hunde portraet Hunde portræt 7/6/2020 02:18 0
b godt lot afa 7000 (B) Godt lot AFA 7000 8/6/2020 22:06 5
4,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles god ddr samling 344 Perfekt postfrisk og særdeles god DDR-samling (344) 9/6/2020 22:22 10
280,- DKK
d perfekt postfrisk blok i god kvalitet afa 9000 (D) Perfekt postfrisk blok i god kvalitet AFA 9000 9/6/2020 22:22 3
4,- DKK
saerdeles god lagerbog med ddr baade postfrisk stemplet 347 Særdeles god lagerbog med DDR både postfrisk/stemplet (347) 9/6/2020 22:23 18
saerdeles god dk samling 346 Særdeles god DK-samling (346) 9/6/2020 22:25 36
140,- DKK
saerdeles god bog med tyske stater 348 Særdeles god bog med Tyske Stater (348) 9/6/2020 22:26 14
120,- DKK
baxi multiheat traepillefyr BAXI Multiheat træpillefyr 10/6/2020 21:18 0
4,- DKK
d nr 1 i flot kvalitet maerket er hoejt proevet men (D) nr 1 i flot kvalitet-mærket er højt prøvet, men 10/6/2020 22:00 3
4,- DKK
saerdeles god bog m mange typer varianter 357 Særdeles god bog m. mange typer/varianter (357) 10/6/2020 22:56 7
5,- DKK
juleark fra svendborg 1986 ufoldet JULEARK FRA SVENDBORG 1986 UFOLDET 13/6/2020 19:12
danmark samling juleark koplet fra 1959 2006 DANMARK SAMLING JULEARK KOPLET FRA 1959-2006 13/6/2020 20:18 0
300,- DKK
samling marine foreninge komplet 1980 2013 SAMLING MARINE FORENINGE KOMPLET 1980-2013 13/6/2020 20:22 0
300,- DKK
danmark 5 bundter med afa nr 364 DANMARK 5 BUNDTER MED AFA NR. 364 ????? 13/6/2020 20:26 0
sydamerika godt lot med bl a klassisk brasilien Sydamerika: GODT LOT MED BL:A. KLASSISK BRASILIEN !!! 14/6/2020 19:18 1
12,- DKK
norge godt stemplet aeldre parti afa kr 6 320 00 Norge: GODT Stemplet ældre parti. Afa kr. 6.320,00 !!!!!!!! 14/6/2020 19:42 2
14,- DKK
island afa nr 46 61 postfriske 4 blokke afa kr 4 400 0 Island: Afa nr. 46 + 61 postfriske 4 blokke. Afa kr. 4.400,0 14/6/2020 19:43 0
10,- DKK
tyske stater rige godt parti afa ca kr 3 500 00 Tyske Stater + Rige: GODT PARTI !! Afa ca, kr. 3.500,00 ++++ 14/6/2020 19:45 0
10,- DKK
dk godt parti postfrisk bogtryk staalstik afa kr 13 338 00 DK: GODT parti postfrisk Bogtryk/Stålstik. Afa kr. 13.338,00 14/6/2020 19:53 1
12,- DKK
tysk stav haandgranat som noeglering Tysk stav håndgranat som nøglering 17/6/2020 17:06
det kongelige moentsaet 2010 Det kongelige møntsæt 2010!! 6/6/2020 16:34
365,- DKK
det kongelige moentsaet 2007 Det Kongelige Møntsæt 2007!! 6/6/2020 16:36
175,- DKK
england 50 new pence 1969 1977 2 new pence 1971 ENGLAND 50 NEW PENCE 1969, 1977 + 2 NEW PENCE 1971 6/6/2020 16:40
2 krone 1951 frederik ix 2 Krone 1951 - Frederik IX 6/6/2020 16:42
19,- DKK
rickie lee jones pirates porto 10kr RICKIE LEE JONES * PIRATES * PORTO 10KR! 6/6/2020 16:44
babel med brad pitt cate blanchett porto 10kr * BABEL * MED BRAD PITT & CATE BLANCHETT * PORTO 10KR! 6/6/2020 16:54
r e m out of time porto 10kr * R.E.M. * OUT OF TIME * PORTO 10KR! 6/6/2020 16:56
broderi til dekoration eller taske Broderi - til dekoration eller taske 6/6/2020 16:56
49,- DKK
charles bronson en mand ser roedt 5 face of death CHARLES BRONSON * EN MAND SER RØDT 5 * (FACE OF DEATH) 6/6/2020 16:56
das boot the director s cut spilletid 3 t 22min DAS BOOT THE DIRECTOR'S CUT SPILLETID 3 t. 22min 6/6/2020 16:56

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 4/6/2020 16:33.