QXL.dkSøg8336 søgeresultater
a nr 455 i flot perfekt postfrisk kvalitet afa 12 000 (A) nr 455 i flot perfekt postfrisk kvalitet AFA 12.000 17/8/2020 22:37 0
1,- DKK
4 jumboboere nr 264 395 412 416 4 JUMBOBØRE NR. 264-395-412-416 18/8/2020 17:50 0
samling fdk fra danmark enkelmaerker og firblokke 1985 87 SAMLING FDK FRA DANMARK ENKELMÆRKER OG FIRBLOKKE 1985-87 18/8/2020 17:56 0
d bes omr nr 17 perfekt postfrisk afa 7500 (D) Bes/Omr: nr 17 perfekt postfrisk AFA 7500 18/8/2020 22:08 0
1,- DKK
d bes omr nr 17 afa 8000 (D) Bes/Omr: nr 17 AFA 8000 18/8/2020 22:09 0
1,- DKK
stort partig smaarark fra liechtensten stemplet STORT PARTIG SMÅRARK FRA LIECHTENSTEN STEMPLET 20/8/2020 22:42 0
partig danske juleark PARTIG DANSKE JULEARK 20/8/2020 22:54 0
samling julehaefter fra 1982 2010 ser naesten komplet ud SAMLING JULEHÆFTER FRA 1982-2010 SER NÆSTEN KOMPLET UD 20/8/2020 23:00 0
175,- DKK
2 caritas danskvestindien island danmark julearke 2 CARITAS DANSKVESTINDIEN ISLAND DANMARK JULEARKE 20/8/2020 23:04 0
6 selvklepne juleminiark fra 2011 2016 6 SELVKLEPNE JULEMINIARK FRA 2011-2016 20/8/2020 23:20 0
helark fra soender jylland HELARK FRA SØNDER JYLLAND 22/8/2020 12:06
jubilaerums maerker fra holstebro julemaerke samling 1978 2002 JUBILÆRUMS MÆRKER FRA HOLSTEBRO JULEMÆRKE SAMLING 1978-2002 22/8/2020 12:10
juleark fra holstebro 1999 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 1999 UFOLDET 22/8/2020 12:24
juleark fra holstebro 2002 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 2002 UFOLDET 22/8/2020 12:26
juleark fra svendborg 1986 ufoldet JULEARK FRA SVENDBORG 1986 UFOLDET 22/8/2020 19:26
tysk stav haandgranat som noeglering Tysk stav håndgranat som nøglering 26/8/2020 17:16
100 assorterede magic the gathering kort m eller uden land 100 Assorterede Magic the gathering kort m. eller uden land! 15/8/2020 10:11
200 assorterede magic the gathering kort m eller uden land 200 Assorterede Magic the gathering kort m. eller uden land! 15/8/2020 10:11
140,- DKK
300 assorterede magic the gathering kort m eller uden land 300 Assorterede Magic the gathering kort m. eller uden land! 15/8/2020 10:11
210,- DKK
alexandra prinsesse af danmark dronning af england Alexandra - prinsesse af Danmark- Dronning af England 15/8/2020 10:24
49,- DKK
richard preston cobra sagen Richard Preston : Cobra Sagen 15/8/2020 10:28
england 11 x 2 two pence 4 slags 1 one new penny 12 stk ENGLAND 11 x 2 TWO PENCE 4 SLAGS! + 1 ONE NEW PENNY 12 Stk. 15/8/2020 10:30 0
19,- DKK
martin a hansen kirkebanken Martin A. Hansen : Kirkebanken 15/8/2020 10:30
49,- DKK
register til soenderjydske aarboeger 1889 1940 Register til Sønderjydske Aarbøger 1889-1940 15/8/2020 10:38
lotte og soeren hammer pigen i satans mose Lotte og Søren Hammer : Pigen i satans mose. 15/8/2020 10:42
49,- DKK
clive cussler haev titanic Clive Cussler : Hæv Titanic ! 15/8/2020 10:44
groenland diverse aargang 2009 paalydende 546 kr GRØNLAND DIVERSE ÅRGANG 2009 Pålydende 546 kr 15/8/2020 10:49 0
300,- DKK
groenland postfrisk div aargang 2010 paalydende 599 kr GRØNLAND postfrisk DIV. ÅRGANG 2010 Pålydende 599 kr 15/8/2020 10:49 0
280,- DKK
groenland postfrisk aargang 2011 paalydende 657 kr GRØNLAND postfrisk ÅRGANG 2011 Pålydende 657 kr 15/8/2020 10:49 0
380,- DKK
groenland div postfrisk aargang 2013 paalydende 547 kr GRØNLAND Div. postfrisk ÅRGANG 2013 Pålydende 547 kr. 15/8/2020 10:49 0
380,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 13/8/2020 10:11.