QXL.dkSøg17313 søgeresultater
20 krone 1984 gp23 20 krone 1984 - GP23 28/5/2017 19:40 18
210,- DKK
miniark postfrisk afa nr 2415 samler gerne sammen MINIARK POSTFRISK AFA NR. 2415 SAMLER GERNE SAMMEN 28/5/2017 21:08 0
3 miniark saet postfrisk samler gerne sammen 3 MINIARK SÆT POSTFRISK SAMLER GERNE SAMMEN 28/5/2017 21:10 0
8,- DKK
michael andersen vase Michael Andersen Vase 28/5/2017 21:26 0
400,- DKK
600,- DKK
rigtig god bund samling 319 Rigtig god Bund-samling (319) 29/5/2017 22:09 0
1,- DKK
aerogram 60oere blaa samler gerne sammen AEROGRAM 60ØRE BLÅ SAMLER GERNE SAMMEN 30/5/2017 20:32 0
5,- DKK
aerogram over tryk 130 samler gerne sammen AEROGRAM OVER TRYK 130 SAMLER GERNE SAMMEN 30/5/2017 20:32 0
8,- DKK
miniarik afa nr 3066 stemplet MINIARIK AFA NR. 3066 STEMPLET 30/5/2017 21:54 0
5,- DKK
2 miniarik afa nr 2711 12 stemplet 2 MINIARIK AFA NR. 2711-12 STEMPLET 30/5/2017 21:58 0
2 miniarik afa nr 2711 12 postfrisk 2 MINIARIK AFA NR. 2711-12 POSTFRISK 30/5/2017 21:59 0
2 miniarik afa nr 2709 10 postfrisk 2 MINIARIK AFA NR. 2709-10 POSTFRISK 30/5/2017 22:01 0
2 miniarik afa nr 2709 10 stemplet 2 MINIARIK AFA NR. 2709-10 STEMPLET 30/5/2017 22:02 0
miniark afa nr 2707 postfrisk MINIARK AFA NR. 2707 POSTFRISK 30/5/2017 22:18 0
miniark afa nr 2706 postfrisk MINIARK AFA NR. 2706 POSTFRISK 30/5/2017 22:19 0
4 stemplet miniark afa nr 2701 2703 2704 2705 4 STEMPLET MINIARK AFA NR. 2701-2703-2704-2705 30/5/2017 22:25 0
saet paa 5 miniark afa nr 2701 05 postfrisk SÆT PÅ 5 MINIARK AFA NR. 2701-05 POSTFRISK 30/5/2017 22:27 0
danmark fdk 1972 80 naesten kompet firblokke og enkelmaerke DANMARK FDK 1972- 80 NÆSTEN KOMPET FIRBLOKKE OG ENKELMÆRKE 31/5/2017 22:22 0
1 thuleekspedition 1912 1,thuleekspedition 1912 1/6/2017 19:22 0
10,- DKK
danmarki ekspeditionen 1906 08 DANMARKI-EKSPEDITIONEN 1906-08 1/6/2017 19:24 0
10,- DKK
alabama ekspeditionen 1909 1212 ALABAMA-EKSPEDITIONEN 1909-1212 1/6/2017 19:28 0
10,- DKK
den danske literaere groenlandsekspedition 1902 1904 DEN DANSKE LITERÆRE GRØNLANDSEKSPEDITION 1902-1904 1/6/2017 19:30 0
10,- DKK
konebaadsekspeditionen 1883 1885 KONEBÅDSEKSPEDITIONEN 1883-1885 1/6/2017 19:30 0
10,- DKK
godt lot postfrisk tyskland GODT LOT POSTFRISK TYSKLAND 1/6/2017 20:48 0
sverige afa nr 3 SVERIGE AFA NR. 3 1/6/2017 21:40 0
sverige porto maerke afa nr 4 SVERIGE PORTO MÆRKE AFA NR. 4 1/6/2017 21:42 0
3 utakket koloni maerker fra frankrig 3 UTAKKET KOLONI MÆRKER FRA FRANKRIG 1/6/2017 21:48 1
12,- DKK
nytryk miniark fra finland NYTRYK MINIARK FRA FINLAND 1/6/2017 21:50 0
10,- DKK
samling fra liechtenstein i 2 mapper 1980 1986 maxikort SAMLING FRA LIECHTENSTEIN I 2 MAPPER 1980-1986 MAXIKORT 1/6/2017 23:08 0
juleark fra groenland 1978 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1978 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 2/6/2017 16:40 0
8,- DKK
juleark fra groenland 1975 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1975 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 2/6/2017 17:56 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 26/5/2017 11:17.