QXL.dkSøg19499 søgeresultater
rigtig god danmarkssamling 108 Rigtig god Danmarkssamling (108) 23/4/2018 22:22 19
god perfekt postfrisk ustemplet stemplet samling 110 God perfekt postfrisk/ustemplet/stemplet samling (110) 23/4/2018 22:24 6
130,- DKK
rigtig god berlin samling 109 Rigtig god Berlin-samling (109) 23/4/2018 22:26 9
140,- DKK
1 sk 1856 1 SK. 1856 25/4/2018 14:04 0
1,- DKK
3 postfriske miniark fra liechtenstein afa nr 651 53 3 POSTFRISKE MINIARK FRA LIECHTENSTEIN AFA NR. 651-53 25/4/2018 22:31 0
moendtbrev fra tyskland 1991 MØNDTBREV FRA TYSKLAND 1991 25/4/2018 22:58 0
d f j juleark fra 1959 med overtryk 1944 1959 ufoldet D.F.J JULEARK FRA 1959 MED OVERTRYK 1944-1959 UFOLDET 27/4/2018 20:59 0
9 blok julemaerke 1904 type 2 postfrisk 9 BLOK JULEMÆRKE 1904 TYPE 2 POSTFRISK 29/4/2018 23:08 0
350,- DKK
juleark fra finland 1934 JULEARK FRA FINLAND 1934 29/4/2018 23:48 0
juleark fra finland 1933 JULEARK FRA FINLAND 1933 29/4/2018 23:50 0
500,- DKK
juleark fra sydslesvig 1958 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1958 30/4/2018 18:10 0
komplet skalatryk ufoldet fra 1953 KOMPLET SKALATRYK UFOLDET FRA 1953 30/4/2018 18:38 0
fejlperforering juleark fra 1978 ufodet FEJLPERFORERING JULEARK FRA 1978 UFODET 30/4/2018 18:44 0
proevetyk fra 1970 juleark PRØVETYK FRA 1970 JULEARK 30/4/2018 18:44 0
skalatryk fra 1978 utakket ufoldet SKALATRYK FRA 1978 UTAKKET UFOLDET 30/4/2018 18:46 0
dk godt parti mest stemplet bogtryk afa ca kr 8 500 00 DK: GODT parti mest stemplet bogtryk. Afa ca. kr. 8.500,00 ! 30/4/2018 19:05 9
6 juleark fra odder 1977 78 80 81 82 og 1986 ufoldet 6 JULEARK FRA ODDER 1977-78-80-81-82 OG 1986 UFOLDET 30/4/2018 20:09 0
faeroeerne 1940 41 komplet saet paa indbetalingstalloner Færøerne 1940/41 komplet sæt på indbetalingstalloner. 3/5/2018 01:43 0
1495,- DKK
kasernegaardem i wildersgades kaserne 3158 Kasernegårdem i Wildersgades Kaserne 3158 3/5/2018 20:51 0
5 kr 1944 groenland 5 kr. 1944 Grønland 22/4/2018 22:18 0
375,- DKK
frederik ix 10 oere komplet 13 stk FREDERIK IX 10 Øre KOMPLET 13 Stk! 22/4/2018 22:20 0
18,- DKK
edvard weie vej cennem skov 1932 store 3 blokke postfrisk EDVARD WEIE VEJ CENNEM SKOV.1932 STORE 3 BLOKKE POSTFRISK 22/4/2018 22:20 0
59,- DKK
smuk soelv 100 kr polaraar 2007 2009 sirius 31 1g proof SMUK SØLV 100 Kr POLARÅR 2007-2009 SIRIUS 31.1g PROOF 22/4/2018 22:24 0
378,- DKK
2017 danmarks nye moenter komplet med 20 kr guldbryllup 7stk 2017 DANMARKS NYE MØNTER KOMPLET med 20 kr GULDBRYLLUP 7Stk! 22/4/2018 22:24 0
99,- DKK
the corrs forgiven not forgotten THE CORRS * FORGIVEN, NOT FORGOTTEN * 22/4/2018 22:26
16,- DKK
plagiat diskofil scandinavian records PLAGIAT DISKOFIL SCANDINAVIAN RECORDS 22/4/2018 22:28
16,- DKK
20 krone 2015 2015 75aar 2016 naesten i ucirkuleret kvalitet 20 KRONE 2015 2015 75År 2016 NÆSTEN I UCIRKULERET KVALITET 22/4/2018 22:28 0
99,- DKK
taarnmoenter skibsmoenter 2 kompleter minus fiskekutter TÅRNMØNTER & SKIBSMØNTER 2 KOMPLETER (Minus Fiskekutter) 22/4/2018 22:28 0
587,- DKK
sevilla 1992 3 blokke postfrisk SEVILLA 1992 3-BLOKKE POSTFRISK 22/4/2018 22:28 0
23,- DKK
danske smaaoeer avernakoe i original haefte 10 stk postfrisk DANSKE SMÅØER AVERNAKØ I ORIGINAL HÆFTE 10 Stk. POSTFRISK 22/4/2018 22:32 0
53,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 20/4/2018 22:19.